Beskidy Adventure 27 - 28.08.2016r Brenna

Beskidy Adventure 27 - 28.08.2016
 
Zapraszamy na 4 edycję Imprezy Beskidy Adventure na torze w Brennej. Co tym razem dla Was przygotowaliśmy? Jeszcze więcej jazdy w terenie, nowe trasy, piekną trasę widokową na niedzielę. Po staremu pozostaje charakter imprezy. Beskidy Adventure to impreza sportowo - turystyczna. Zarówno Ci początkujący jak i doświadczeni off-road'owcy znajdą tu coś dla siebie. Zapraszamy Was z całymi rodzinami ponieważ dzień drugi przeznaczony będzie właśnie dla rodzin.  Bazą zmagań jest tor off-road w Brennej przy Agroturystyce Śniegociny. Termin imprezy 27-28.08.2016r.
Plan. Dzień pierwszy to rywalizacja na torze off-road gdzie do zdobycia będzie kilkadziesiąt  punktowanych PKP (punkt kontroli przejazdu) . Zdobycie PKP odbywa sie poprzez przybicie w Karcie Drogowej pieczątki z numerem PKP. Rywalizacja odbywać się będzie w czterech klasach: Turystyk , Adventure, Extrem, NoLimit.  Trasa podzielona na dwa etapy (Etap I - przed południem, Etap II - po południu) Wieczór to kolacja w chacie grillowej gdzie zapraszamy na posiłek i integrację.  W trakcie imprezy uhonorujemy zwycięzców pucharami w poszczególnych klasach.  Przy ognisku i w off-road'owej atmosferze doczekamy pięknego wschodu słońca.
W dniu drugim podzielimy sie na dwie grupy. Pierwsza grupa dla której dnia poprzedniego było jeszcze zbyt mało wrażeń powróci na tor off-road abu podjąć próbę zdobycia tego czego nie udało się zdobyć dnia pierwszego; grupa druga wyruszy na trasę turystyczną według road - book'a. Trasę stanowi kiludziesięcio kilometrowa trasa tyrystyczna poprowadzona trasami widokowi z mozliwością obejżenia najwiekszych atrakcji Wisły (zapora, skocznia im. Adama Małysza, Pałac Prezydencki). Na załogę dodatkowo będą czekały zadania w postaci odnalezienia foto pieczątek. Zabawa gwarantowa dla całych rodzin. Zakończenie imprezy w godzinnach popołudniowych w Wiśle.
 
Klasy: Turystyczna - przeznaczona dla całych rodzin posiadających samochód 4x4 z reduktorem seryjny lub lekko zmodyfikowany, opny typu AT lub MT . Adventure - samochody 4x4 przygotowane do off-road z kołami max 35" typu MT, seryjny obrys samochodu i napęd, zakaz używania wyciągarek mile widziane kaski dla ząłogi, Extrem - samochody 4x4 przygotowane do jazdy w ciężkim terenie, koła max. 35", wyciągarka elektryczna, dozowlone dowolne modyfikacje nadwozia, obowiązkowe kaski dla załogi; NoLimit - bez ograniczeń. (szczegóły w regulaminie dostępnym na etapie rejestracji). Samochody we wszystkich klasach muszą posiadać ważne OC, przegląd techniczny oraz muszą spełniać wymogi dopuszczające do ruchu. Organizator ma ostateczne zdanie co do dopuszczenia auta do rywalizacji i do przypisania do danej klasy. Ilość osób w załodze: Turystyk zgodnie z wpisem w dowodzie rejestracyjnym, pozostałe: kierowca + pilot.
 
Koszty: Wpisowe obejmuje: organizację i przeprowadzenie imprezy, przygotowanie rywalizacji na torze dnia pierwszego, przygotowanie road book'a trasy dnia drugiego, zabezpieczenie medyczne dnia pierwszego, wyżywienie: posiłek regeneracyjny w południe, kolacja grillowa dnia pierwszego, kiełbasa na ognisko, śniadanie dnia drugiego,  nocleg na polu namiotowym, pamiątkowe naklejki i koszulki. Wpisowe dla dwu osobowej załogi 240 zł - zgłoszenie i wpłata w terminie do 08.08; 270 zł - zgłoszenie i wpłata po 08.08 oraz 300 zł płatnośc na miejscu . Koszty dodatkowych osób w załodze: dzieci do lat 6 gratis; młodzież 7 - 16 lat - 55 zł;  osoba dorosła: 70 zł, Wpisowe nie obejmują: napoi (zwykłych i alkoholowych) noclegu w agroturystyce, obiadu w dniu drugim. Informacji o bazie oraz noclegach można uzyskać na www.sniegociny.wbeskidy.pl; e.mail.sniegociny@o2.pl, tel. 604 878 194
Zgłoszenie uczestnictwa. Zgłoszenie uczestnictwa proszę wysłać pod adres mailowy: beskidyadventure@gmail.com wpisując imię i nazwisko, ilość osób w podziale: dorosły, młodzież, dziecko, rozmiary koszulek, klasę w której załoga chce startować, markę i model auta. Po zarejestrowaniu zgłoszenia przez organizatora otrzymacie zwrotnie maila z regulaminem oraz oświadczeniem uczestnika imprezy jak również informacje o koszcie i nr. konta do dokonania wpłaty za uczestnictwo w imprezie. Dokonanie wpłaty jest równoznaczne z akcpetacją regulaminu imprezy.
 
Organizatorem imprezy jest: Zibi Adventure off-road team. www.zibiadventure.pl. Wszelkich informacji o imprezie możecie uzyskać u Zibi: 603 576 861, adas: 606 999 664.

20 lat

na rynku

KNOIW-HOW

 

 

50

projektów

CLINIC

 

30

imprez w roku

ADVENTURE

Team

zibiadventure

PASJA