BeskidyAdventure V - 16.09.2017 w Brennej

Zapraszamy na 5 edycję Imprezy Beskidy Adventure na torze w Brennej. Jak zwykle impreza o charakterze zlotu z odrobiną rywalizacji w terenie. Impreza jednodniowa, ale gwarantujemy wam, że jazdy w terenie nie zabraknie. Jesteśmy przekonani, że starzy bywalcy docenią najlepsze cześci toru z poprzedniej edycji, jak i nowe miejsca, które dla Was przygotujemy. Bazą zmagań jest tor off-road w Brennej przy Agroturystyce Śniegociny. Termin imprezy 16.09.2017r.
 
Plan. Zapraszamy do tywalizacji na torze off-road gdzie do zdobycia będzie kilkadziesiąt  punktowanych PKP (punkt kontroli przejazdu) . Zdobycie PKP odbywa sie poprzez przybicie w Karcie Drogowej pieczątki z numerem PKP. Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch klasach: Turystyk , Adventure. Dodatkowo dla wszystkich aut, które nie będą spełnały wymogów regulaminiowych zorganizowana będzie klasa NoLimit.   Trasa podzielona na dwa etapy (Etap I - przed południem, Etap II - po południu) W trakcie imprezy zaprosimy Was na obiad,  a późnopołudniuowe ogóoszenie wyników zrobimy przy ognisku.
 
Klasy: Turystyczna - przeznaczona dla całych rodzin posiadających samochód 4x4 z reduktorem seryjny lub lekko zmodyfikowany, opny typu AT lub MT . Adventure - samochody 4x4 przygotowane do off-road z kołami max 35" typu MT, seryjny obrys samochodu i napęd, zakaz używania wyciągarek mile widziane kaski dla ząłogi, NoLimit - bez ograniczeń, auta zdobywają PKP jak w klasie Advanture.. (szczegóły w regulaminie dostępnym na etapie rejestracji). Samochody we wszystkich klasach muszą posiadać ważne OC, przegląd techniczny oraz muszą spełniać wymogi dopuszczające do ruchu. Do organizatora należy ostateczna decyzja co do dopuszczenia auta do rywalizacji i do przypisania do danej klasy. Ilość osób w załodze: Turystyk zgodnie z wpisem w dowodzie rejestracyjnym, pozostałe: kierowca + pilot.
 
Koszty: Wpisowe obejmuje: organizację i przeprowadzenie imprezy, przygotowanie rywalizacji na torze dnia pierwszego, przygotowanie road book'a trasy dnia drugiego, zabezpieczenie medyczne dnia pierwszego, wyżywienie: posiłek regeneracyjny w południe, kolacja grillowa dnia pierwszego, kiełbasa na ognisko, śniadanie dnia drugiego,  nocleg na polu namiotowym, pamiątkowe naklejki i koszulki. Wpisowe dla dwu osobowej załogi 220 zł - zgłoszenie i wpłata w terminie do 18.09; 250 zł - zgłoszenie i wpłata po 18.09 oraz płatnośc na miejscu . Koszty dodatkowych osób w załodze: 50 zł (obiad + koszulka) Wpisowe nie obejmują: napoi (zwykłych i alkoholowych) noclegu w agroturystyce. Informacji o bazie oraz noclegach można uzyskać na www.sniegociny.wbeskidy.pl; e.mail.sniegociny@o2.pl, tel. 604 878 194
Zgłoszenie uczestnictwa. Zgłoszenie uczestnictwa proszę wysłać pod adres mailowy: beskidyadventure@gmail.pl wpisując imię i nazwisko, ilość osób w załodze, rozmiary koszulek, klasę w której załoga chce startować, markę i model auta. Po zarejestrowaniu zgłoszenia przez organizatora otrzymacie zwrotnie maila z regulaminem oraz oświadczeniem uczestnika imprezy jak również informacje o koszcie i nr. konta do dokonania wpłaty za uczestnictwo w imprezie. Dokonanie wpłaty jest równoznaczne z akcpetacją regulaminu imprezy.
 
Organizatorem imprezy jest: Zibi Adventure off-road team. www.zibiadventure.pl. Wszelkich informacji o imprezie możecie uzyskać u Zibi: 603 576 861, adas: 797 797 045.

20 lat

na rynku

KNOIW-HOW

 

 

50

projektów

CLINIC

 

30

imprez w roku

ADVENTURE

Team

zibiadventure

PASJA